SERVICE

PŘEDSTAVUJEME VÁM NABÍDKU NAŠICH SLUŽEB

Fotografování

RÁDI ZDOKOMENTUJEME VAŠE AKCE

Máte zajem zdokumentovat svůj koncert, vystoupení, zkoušku ze zkušebny, či pořídit promofotky? Neváhejte nás kontaktovat, rádi nafotíme, zpracujeme - jako reference můžeme použít promofotky Honzy Toužimského, Leony Šenkové a mnoha dalších českých rockových kapel a interpretů. Ceny jsou velice individuální, vždy záleží na druhu fotografií.

Grafika

MODERNÍ GRAFIKA, ZÁKLAD ÚSPĚCHU

Zabýváme se také grafickými a předtiskovými přípravami. Sami se postaráme o kompletní grafickou tvorbu, kterou po odsouhlasení zákazníka připravíme pro tisk, a jelikož v oboru pracujeme nějaký ten pátek, tak i zařídíme tisk v tiskárnách, které s námi spolupracují. Potřebujete vypracovat nové logo pro Vaši firmu, rádi byste dodali eleganci a šmrnc Vašemu starému webu, nebo zkrátka chcete jen upoutat na nějakou akci, kterou budete pořádat? Také pro Vás radi vytvořimě nějaký ten reklamní banner ve flashi, který díky svým šmrncovním efektům zaujme a lidé bude zajímat co se skrývá na webu. Práce s grafickými programy nám není vůbec cizí ba naopak. Hovoří za nás i naše reference českých kapel, pro které jsme zpracovávali trička, plakáty, plachty, nebo celé koncertní stage - příkladem jsou kapely Alkehol, Törr, Debustrol, Promile,Tak Jo atd.

Webová prezentace

SPRÁVNĚ NAPSANÝ WEB JE ZÁKLAD ÚSPĚCHU

SEO analýza – zhodnotíme, jak si web stojí ve vyhledávačích, kde jsou jeho slabiny a přednosti a na co se více zameřit a vylepšit. Zvolíme vhodná slova pro vyhledávače, znalost klíčových slov je půlka úspěchu, texty webu přizpůsobíme standardům SEO. Jsme schopni zařídít vašim produktům či činnostem také PPC reklamu, kterou uvidí uživatelé na Googlu, Seznamu, Facebooku, Twitteru. Tato reklama se dá rychle nastartovat a také vypnout v případě, že o ni nebudete mít už zájem. Nabízíme také propagaci na sociálních sítích Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn. Tato propagace umožňuje oslovit širokou škálu zákazníků a je přesně cílená na uživatele, které Váš produkt zajímá. Copywriting je nedílnou součástí webových stránek. Popisky u produktů a fotografií a správně napsané texty, i to je další krok pro správnou optimalizaci SEO a způsob Vaší prezentace. Vaše texty upravíme pro přesnější vystižení a přidáme poutavé informace, které osloví. Po zpracování webu se zabýváme také analytikou, správně zvolenými slovy, strukturou stránek, analýzou zdrojového kódu, dostupností informací na internetu, hlídáním pozic ve vyhledávačích, vizuálním vzhledem stránek, orientací, přehledností a vhodně zvolenými meta tagy.

CLOSE MENU
Home Services Photos Website Graphics Reference Contacts